Šiaulių sporto gimnazija alumnė GABIJA DILYTĖ (50 Kg.) pirmoji iš gimnaziją baigusių iškovojo Olimpinį kelialapį į žaidynes Paryžiuje!

Treneriai:

Gautas oficialus pasaulio imtynių federacijos (UWW) pranešimas, kad šiaulietė Gabija Dilytė keliauja į 2024 metų Paryžiaus olimpines žaidynes!

Tai ne tik didžiulė šventė sportininkei, treneriams, komandai ir bendruomenei, tuo pačiu tai yra ir istorinis įvykis – pirmoji lietuvė, moterų imtynių atstovė kovos ant olimpinio imtynių kilimo

Gabija savo sportinį kelią pradėjo gimtajame Kavarske, tuomet ją su sese Gabriele treniravo Artūras Sudeikis. Gabija nuo šeštos klasės sportavo Šiaulių sporto gimnazijoje ir Šiaulių sporto centre „Atžalynas“. Atletė yra daugkartinė Lietuvos čempionė, Europos jaunimo U23 čempionato bronzos medalio laimėtoja. Šiemet Gabija dalyvavo pagrindiniuose jaunimo ir suaugusiųjų Europos čempionatuose, o 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse matysime tarp stipriausių pasaulio imtynininkių. Gabija varžysis svorio kategorijoje iki 50 kg. Olimpinėje programoje imtynės numatytos antroje žaidynių dalyje – rugpjūčio 5-11 dienomis.