2024 m. birželį treneriai Tatsiana Bokhan ir Aivaras Kaselis, mokytoja Vitalija Čėsnienė ir socialinė pedagogė Irena Tamošaitienė sujungė jėgas, ir organizavo aktyvią treniruotę bei kūrybinę veiklą Motinos Teresės šeimų namų vaikams dienos centro „Aš ir draugai“ dieninėje vaikų stovykloje „Būkim draugais“.

O čia buvo visko… Buvo saulės spindulių, juoko, laimės ir draugystės… Kartu su stovyklautojais bendroje mankštoje dalyvavo jaunieji imtynių sporto šakos atstovai, o treneriai kvietė ne tik aktyviai judėti, bet ir padėti draugui, rasti panašumus, skirtumus ir išvengti krokodilo nasrų ir kt.

Įspūdžių kupiną dieną užbaigėme kūrybine veikla. Stovyklautojai ir svečiai kartu kūrė totemus – magnetinius simbolius ir dalinosi idėjomis, svajonėmis apie ateitį, apie tai kas dar laukia, apie tai ką dar teks įveikti ir patirti, apie sunkumus ir iššūkius, kurie stabdo, bet padeda augti…

Tik kartu mes galime daugiau! „Žinau, kad tai, ką darau, tėra lašas jūroje. Bet jei to nedaryčiau, jūrai trūktų vieno lašo.“ (Motina Teresė).