MOTERŲ FUTBOLAS
1999 m. Du buvę futbolininkai, subūrė moterų futbolo komandą Šiauliuose iš žolės riedulininkių. Suburta komanda tais pačias metais panoro dalyvauti Lietuvos moterų futbolo čempionate ir iš karto tapo šalies čempionėmis. Nuo to laiko Šiauliuose gyvuoja moterų futbolas. 2003 m. Gintaras Radavičius subūrė futbolo komandą iš tikrų futbolo žaidėjų: į Šiaulių Universitetą žaisti ir mokytis atvyko žaidėjos iš Telšių ir Ukmergės. 2003 metais, treneriu pakviestas dirbti R. Viktoravičius. Tais pačiais metais, padedant kelioms žolės riedulininkėms, Šiaulių komanda susigrąžino LMF čempionių titulą. Nuo to laiko komanda čempione tapo dar 17 kartų (14 iš eilės). Kiekvienais metais į Šiaulių sporto gimnaziją kviečiamos žaisti ir mokytis perspektyvios šalies futbolininkės, kurios papildo FK “Gintra” čempionių gretas, tap pat atstovauja ŠSG – FA “Šiauliai” komandą Lietuvos moterų A lygojos čempionate. Merginos atstovauja įvairaus amžiaus grupes Lietuvos futbolo rinktinėse (WU-15, WU-17, WU-19 ir Nacionalinę moterų rinktinę), bei dalyvauja UEFA moterų čempionų lygoje.
Treneriai:
  • Rimantas Viktoravičius

El. paštas: r.viktoravicius@sportogimnazija.lt

  • Tatjana Veržbickaja

El. paštas: t.verzbickaja@sportogimnazija.lt

  • Dovydas Alaunė

El. paštas: d.alaune@sportogimnazija.lt