Akcija „DAROM“

Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį ! (The Perks of Being a Qallflower)

Tokiu šūkiu prisidėjome ir mes prie akcijos ,,Darom 2017“. Akcija „Darom“ (idėjos autorius Ignas Brazauskas) Lietuvoje pirmą kartą suorganizuota 2008 m. pavasarį.  Tad šiais metais, jau dešimtą kartą, visi Lietuvos gyventojai parodė neabejingumą aplinkai ir jos švarinimui prisijungdami balandžio 22 d. 10 h. nustatytuose švarinimo taškuose.

Centrinį Šiaulių miesto parką tvarkė Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai kartu su ŠNVOK (Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacija) ir suaugusiųjų mokyklos mokiniais. Darbavosi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, sporto treneriai, senjorai.

Galima pasidžiaugti, kad per 2 val. buvo kruopščiai išvalytas centrinis Šiaulių miesto parkas bei sugriebti pernykščiai lapai. Juk parkas – tai miesto aplinkos veidas, kuris suteikia laimės ir ramybės ne vienam čia užklystančiajam.

Po darbų laukė piknikas, kuris sušildė ne tik karšta arbata, bet ir paskatino susipažinti.