Skopje (Makedonija) vyko Europos jaunių laisvųjų imtynių čempionatas. Lietuvos rinktinę atstovavo trys Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai.

Visi Lietuvos imtynininkai kovas pradėjo kvalifikaciniuose turnyruose. Gvidas Jovaiša svorio katagorijoje iki 55 kg rezultatu 6:5 nugalėjo rumuną Alexandru Ioaną Mateą, tačiau 1/8 finalo nusileido baltarusiui Anatolijui Hramykai ir galutinėje įskaitoje pateko į geriausių Europos jaunių imtynininkų dešimtuką (21 dalyvis).

Deividas Pečiulis (sv. kat. iki 65 kg) surietė į ragą, tiesiogine prasme, italą Francesco Masottį, bet aštuntfinalyje turėjo pripažinti  Tolgai Akyuzui iš Turkijos pranašumą ir galutinėje įskaitoje tarp 22 dalyvių užėmė aukštą 8-ąją vietą.

Turkiško barjero neperkopė ir vienas perspektyviausių šalies jaunųjų imtynininkų Vadimas Babuškinas (sv. kat. iki 71 kg), kuriam įtemptoje dvikovoje teko pripažinti Muhametto Cavuso pranašumą (1:5). Pasiekti aukšto rezultato V. Babuškinui sutrukdė prieš pat čempionatą atsinaujinusi kojos trauma. Sportininkas užėmė 15 vietą (22 dalyviai).

Sportininkai toliau tęsia pasiruošimą  Pasaulio jaunių čempionatui, kuris vyks Zagrebe (Kroatija).