Dar vienas kalėdinis stebuklas. Nei virusas, nei atstumas, nei atskirtis nesutrukdė gerų darbų darymui ir mielam draugų susitikimui. Gimnazijos bendruomenė visą mėnesį plušėjo ir gamino kalėdines dovanėles savo draugams. Į „Spindulio“ ugdymo centrą iškeliavo 100 rankų darbo eglutės žaisliukų, kurie, tikimės, pradžiugino mūsų draugus. Gruodžio 17 dieną įvyko Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro ugdytinių nuotolinis susitikimas, kurio metu Gimnazijos moterų imtynių komanda perdavė visos bendruomenės sveikinimus, pakvietė „Spindulio“ ugdymo centro ugdytinius kartu pajudėti ir pasportuoti. Gimnazija įgyvendina Erasmus+ partnerystės projektą „International Volunteer Teenagers Awarnesess“ („Būk savanoriu – pakeisk pasaulį“). Esame tikri, kad stebuklai slypi paprastuose dalykuose.