Saulėtą 2021 m. gegužės 24 d. Šiaulių sporto gimnazijos abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis. Gimnazijos trečiokai tiek šventės išvakarėse, tiek ryte repetavo savo sveikinimo žodžius, kartu su auklėtojomis puošė abiturientų klases, salę. Besitęsiantis karantinas pakoregavo šventės sąlygas. Paskutines klasės valandėles auklėtojos vedė klasėse. Po jų gimnazijos bendruomenė rinkosi į sporto salę, kurioje gražius žodžius abiturientams tarė ir sveikino direktorė Irma Abromaitienė. Atsidėkodami už pačius gražiausius metus gimnazijoje, abiturientai išsakė padėkos žodžius mokytojams, treneriams, dovanojo gėles bei įteikė būsimiesiems abiturientams trečiokams simbolinį raktą. Visa gimnazijos bendruomenė linki abiturientams svajonių išsipildymo ir kuo geriausios kloties renkantis savo ateities kelią. Šventei pasibaigus, gimnazijos kiemelyje buvo pasodintas abiturientų medelis.