Gegužės 25 d. Šiaulių sporto gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko susitikimas – diskusija su Islandijos krepšininku, „Šiaulių“ krepšinio komandos įžaidėju Elvaru Maru Fridriksonu „Ar sporte yra vietos patyčioms?” . Šio susitikimo tikslas – plėsti gimnazistų akiratį, ugdyti toleranciją ir skatinti netoleruoti patyčių, negarbingos kovos. Susitikimo iniciatorius gimnazijos krepšinio treneris Donatas Slanina. Susitikime dalyvavo įvairių sporto šakų gimnazistai. Buvo labai įdomu ir naudingą sužinoti apie žymaus krepšininko Elvar Mar Fridrikson asmenybę, sportinius pasiekimus, profesinę veiklą Amerikoje, Švedijoje, Lietuvoje. Elvar Mar Fridrikson dalinosi savo patirtimi apie patyčias ne tik kasdieniame gyvenime, mokykloje, bet ir sporte, atsakinėjo į tokius klausimus kaip: ar teko pačiam patirti patyčias, ar konkurencinė kova stiprina žmogų, kas grūdina žmogaus charakterį, kaip stiprinti vidinę motyvaciją ir pan. Daugiau kaip 60 gimnazistų išgirdo patarimus, kaip motyvuoti save, kaip siekti savo tikslų, kalbėta apie komandinį darbą. Šio susitikimo metu gvildentos temos yra tąsa Erasmus+ strateginės partnerystės projekto „Nenusigręžk“, kur akcentuojamas socialinis sąmoningumas, tolerancija, empatiją, aktyvus mokinių įtraukimas į visuomeninę veiklą, susijusią su stereotipų laužymu, požiūriu į patyčias.