Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai sujungė jėgas ,,TOLERANCIJOS MĖNUO“ veikloms įgyvendinti. Lapkričio – gruodžio mėnesiai gimnazistus kvietė kalbėtis apie tolerancijos svarbą ir pagarbą, įkvėpti ,,TOLERANCIJOS PAŠTO“ vieni kitiems siųsti atsiprašymus, komplimentus ir pastebėjimus, o žiūrėtas filmas – susimąstyti ir suvokti kiekvieno asmens vertę.

Taip pat toks veiklos mėnuo iškėlė uždavinį – įgyvendinti veiklas ir praktiškai – pagaminti namelius, kuriuose nugulė šventiniai sveikinimai, mintys, žodžiai, piešiniai, skirti Šiaulių miesto savivaldybės globos namų senoliams. Prie senjorų sveikinimų prisijungė ir Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai. Paruošta apie 50 sveikinimų su saldžia dovanėle, kurie perduoti garbaus amžiaus sulaukusiems gyventojams.

,,Savanorystė ir veikla duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai: dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus“ (filosofas Leonidas Donskis).

Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė