Gruodžio 7 d. Šiaulių Sporto Gimnazijos I-IV klasių mokiniai lankėsi saldainių fabrike „Rūta“,  kur susipažino su saldainių gamybos subtilybėmis. Mokiniai turėjo progą patys išmėginti, kaip gimsta skanūs saldainiai, bei juos pagaminti savo rankomis.

Sportininkai, kurie įprastai laiką leidžia sporto aikštelėje, šį kartą išmėgino save naujoje erdvėje, kur atskleidė turimas ir ugdėsi įvairias savybes, pradedant nuo estetinio suvokimo ir meninio skonio iki kūrybiškumo, ir bendradarbiavimo kompetencijų. Netradicinėje veikloje puikiai išreiškė savo smalsumą ir meilę saldainiams. Tai tik parodo, kad gimnazijos sportininkai, nepaisant intensyvios sportininko rutinos, puikiai geba mėgautis meniniu kūrybiškumu.

Saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas suteikė galimybę atrasti naujus skonius ir išgyventi tikrą saldų nuotykį. Šiaulių Sporto Gimnazijos mokiniai pasijuto kaip tikri konditeriai ir iš kelionės parsivežė ne tik po dėžutę savos gamybos saldainių, bet ir smagus prisiminimus.

Etikos mokytoja Vitalija Čėsnienė

Sporto ir sveikatos mokytoja Sonata Vaišnorienė