Ne vienerius metus jau tęsiasi mūsų gimnazijos ir imtynininkų iš įvairių Lietuvos komandų bendradarbiavimas  su jaunaisiais imtynininkais iš Švedijos. Šią savaitę tarptautinėje imtynių stovykloje dalyvauja dvi komandos iš Švedijos ir keturios iš Lietuvos. Kartu tobulinami imtynių  kovos techniniai ir taktiniai gebėjimai.

Trenerio A. Kaselio žodžiais, lankytis Švedijoje mūsų imtynininkams yra taip pat tekę ne kartą – aplankyta ne viena Švedijos sporto salė ir sportuota ne viename imtynių klube, net teko dalyvauti bendroje komandoje kovojant viename didžiausių turnyrų Skandinavijoje ir tapti nugalėtojais tarp 100 komandų!

Švedai kasmet vis grįžta į Lietuvą, į Šiaulius, į gimnaziją. Kartu mokytis imtynių paslapčių ? Pasak jų, – ne tik. Čia visur – mieste, gimnazijoj, bet kurioj Lietuvos vietoj – šilta atmosfera net ir tada, kai už lango stingdantis šaltis, čia geranoriški žmonės, o svarbiausia užsispyrę, siekiantys savo tikslo – aukščiausių sporto rezultatų – draugai. Stovyklų metu jauni žmonės ne tik sportuoja, bet ir  susipažįsta su draugų gimtojo krašto  istorija, kultūra, vertybėmis. Susitikę pasikeičia nacionaliniais marškinėliais ir su pagarba juos dėvi.

Štai keletas džiugių akimirkų iš treniruočių stovyklos  🥇